English

I qëlloi me armë 30-vjeçarit pas zënkës banale, arrestohet Kledi Çyrbja

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia ka mundur të arrestojë 18-vjeçarin Kledi Çyrbja, i cili pas një konflikti për motive të dobëta në Shijak, ka plagosur me armë zjarri pistoletë shtetasin Saimir Bega, 30-vjeç.

- Advertisement -

I plagosuri është transportuar në spitalin e qyetit ku po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:20 të kësaj të shtune në qytetin e Shijakut. Grupi hetimor dhe policia po vijojnë punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Materialet në ngarkim të të riut u referuan në prokurorinë e Durrësit për veprime të mëtejshme hetimore.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?