English

I ra pllaka e betonit sipër teksa punonte, humb jetën 55-vjeçari shqiptar në Itali

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 55-vjeçar shqiptar në Itali ka humbur jetën në vendin e punës.

- Advertisement -

Mediat italiane shkruajnë se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Frascineto ku shtetasi shqiptar Edison Malaj u godit në kokë nga një pllakë betoni, duke gjetur vdekjen e menjëhershme

Malaj po ngarkonte disa pllaka çimentoje në një kamion. Papritur, njëri prej kabllove u shkëput duke bërë që pllaka e betonit të bjerë dhe goditi punëtorin shqiptar duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Policia ka nisur një hetim për zbardhjen e rrethanave të plota të rastit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×