English

Identifikohet viktima e shpërthimit në Sarandë, kush është biznesmeni që vdiq

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Identifikohet viktima e shpërthimit të djeshëm në Sarandë.

- Advertisement -

Ai është Armandi Nelaj, 52 vjeç, banues në Sarandë. Nelaj është biznesmen prej 13 vitesh dhe zotëron një kompani të mjeteve të rënda të ndërtimit.

Policia e Sarandës po heton intensivisht për ngjarjen, teksa është ngritur një grup hetimor i drejtuar nga Prokuroria e Sarandës.

Ngjarja ndodhi ekzaktësisht në orën 22.00, kur qyteti i Sarandës u trondit nga një shpërthim i fuqishëm, i cili u dallua edhe vizualisht për shkak të zjarrit të shkaktuar por edhe një sasie të madhe tymi që nxori.

LEXO GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?