English

Ishte larguar nga banesa, 58-vjeçari dyshohet të jetë vetëmbytur në rezervuar

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 58-vjeçar që ishte larguar mëngjesin e djeshëm nga shtëpia e tij në Përrenjas dyshohet të jetë vetëmbytur në rezervuar.

- Advertisement -

Denoncimi është bërë nga kushëriri i shtetasit Xh. D., 58 vjeç, banues në fshatin Katjel i cili mëngjesin e sotëm ka njoftuar sallën operative se dyshonte se kushëriri i tij vetëmbytur në rezervuarin e Përrenjasit, pasi në afërsi të rezervuarit, ai dhe familjarë të tjerë kishin gjetur veshjet dhe biçikletën e 58-vjeçarit.

Gjithashtu, shtetasi Y. M. ka njoftuar se 58-vjeçari ishte larguar nga banesa, mëngjesin e djeshëm.

Menjëherë pas njoftimit, shërbimet e Policisë, së bashku me familjarë, kanë nisur kërkimet përgjatë rrjedhës së rezervuarit. Gjithashtu, me qëllim gjetjen e trupit të shtetasit Xh. D., janë nisur polumbarët e RENEA-s.

Ndërkaq, një grup i posaçëm hetimor vijon punën për dokumentimin me prova ligjore të rrethanave të rastit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?