English

Kate Middleton poston një foto të Princit Louis, ndërsa i vogli feston 6-vjetorin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një fotografi e princit britanik Louis, e bërë nga nëna e tij, Princesha e Uellsit Catherine Middleton, u publikua për nder të ditëlindjes së gjashtë të të riut mbretëror.

- Advertisement -

Një foto e djalit të buzëqeshur u shpërnda në rrjetet sociale me mbishkrimin: “Gëzuar ditëlindjen e 6-të për Princin Louis! Faleminderit për të gjitha urimet.”

Fotoja është bërë ditët e fundit në Windsor dhe besohet se nuk është përpunuar më tej teknikisht, dhe mësohet se Princi i Kurorës William dhe Kate, Princesha e Uellsit kanë postuar imazhin duke dashur të falënderojnë ata që kanë dërguar urime duke mbrojtur privatësinë e tyre.

Pritet që ditëlindja e princeshës Charlotte në muajin maj të mbulohet në një devijim nga publikimi i zakonshëm i fotove në media

Muajt ​​e fundit kanë qenë një periudhë plot ngjarje për familjen mbretërore për shkak të diagnozës së kancerit të Kate dhe pasi Princesha e Uellsit njoftoi në mars se ajo i ishte nënshtruar kimioterapisë parandaluese.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?