English

Këmbimi valutor, si qëndron leku sot në raport me monedhat e huaja

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dollari amerikan këtë të martë më, 11 qershor blihet me 92.8 lekë dhe shitet me 93.7 lekë.

- Advertisement -

Monedha europiane euro vijon të qëndrojë në nivele të ulëta, ajo blihet me 99.9 lekë dhe shitet me 100.6 lekë.

Paundi britanik blihet me 117.6 lekë dhe shitet me 118.6 lekë.

Ndërkaq, franga zvicerane këtë të martë blihet me 102.9 lekë dhe shitet me 103.9 lekë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?