Konsumoi ujë në lumin e ndotur, politikani përfundon në spital

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Në tentativë për të treguar se investimet e tij si i pari i rajonit janë efikase, politikani përfundon në spital.

Politikani, është shtruar në spital,  pasi konsumoi  ujë nga një lumë “i shenjtë” në përpjekje për të treguar se ishte i pastër dhe i sigurt, referuar raporteve lokale.

- Advertisement -

Bhagëant Mann, kryeministri i rajonit të Punjabit, u fotografua nga personat rreth tij duke pirë një gotë të tërë me ujë nga Kali Bein, një përrua që konsiderohet e shenjtë për Sikët, sipas The Indian Express.

Mann po përpiqej të demonstronte efektivitetin e një projekti 22-vjeçar për pastrimin e lumit. Ndërsa ishte atje ai njoftoi një projekt më të gjerë për të pastruar lumenjtë dhe kullimet në mbarë vendin, raportoi India Today.

Partia Aam Admi e Mann postoi pamjet në Twitter të dielën, duke shkruar për projektin e pastrimit dhe shoqatat e shenjta të lumit.

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Sot, ​Dita Botërore e Oqeaneve

Dita Botërore e Oqeaneve, në 8 qershor, është caktuar nga Kombet e Bashkuara për të mbrojtur oqeanet. Njerëzit në mbarë planetin organizojnë festime për të...

“Bruksizmi mund të lërë pa dhëmbë”, stomatologu: Shkakton thyerje dhe gërryerje

Stomatologu Besnik Sadikaj tha se bruksizmi është një sëmundje e cila mund të shkaktojë shumë probleme te pacientët. I ftuar në “Good Morning Albanians”, ai...

Studimi: Rreth 50% e fëmijëve vuajnë nga bruksizmi i gjumit

Bruksizmi i gjumit është kërcitja e dhëmbëve që ndodh gjatë gjumit dhe karakterizohet nga lëvizja e muskujve përgjegjës për përtypjen. Bruksizmi i gjumit dhe...

TË FUNDIT

Sot, ​Dita Botërore e Oqeaneve

Dita Botërore e Oqeaneve, në 8 qershor, është caktuar nga Kombet e Bashkuara për të mbrojtur oqeanet. Njerëzit në mbarë planetin organizojnë festime për të...

“Bruksizmi mund të lërë pa dhëmbë”, stomatologu: Shkakton thyerje dhe gërryerje

Stomatologu Besnik Sadikaj tha se bruksizmi është një sëmundje e cila mund të shkaktojë shumë probleme te pacientët. I ftuar në “Good Morning Albanians”, ai...

Studimi: Rreth 50% e fëmijëve vuajnë nga bruksizmi i gjumit

Bruksizmi i gjumit është kërcitja e dhëmbëve që ndodh gjatë gjumit dhe karakterizohet nga lëvizja e muskujve përgjegjës për përtypjen. Bruksizmi i gjumit dhe...

Senatorët: Kosova dhe Serbia të ulin tensionet, rrezikohen marrëdhëniet me SHBA

Një grup senatorësh amerikanë të udhëhequr nga senatorja Jeanne Shaheen, thanë të mërkurën se kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë Aleksandar...

Deputeti i PD: Po më akuzojnë se dua të çoj partinë te Berisha, por ja e vërteta

Deputeti i Partisë Demokratike Lefter Gështenja tha në emisionin Now në Euronews Albania se PD duhet të ndahet një herë e mirë nga modeli...
Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×