English

Kryeministri Rama mbledh në selinë e PS drejtuesit e qarqeve

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Që prej orës 9 të kësaj të marte, kryeministri Edi Rama ka mbledhur në selinë e PS drejtuesit politik të qarqeve.

- Advertisement -

Mbledhja vjen dy ditë pas asamblesë dhe ka në fokus një analizë të detajuar të qarqeve si dhe procesin e anëtarësimeve të reja ne parti.

Rama vendosi si objektiv të dielën arritjen e  50 mijë anëtarësimeve të reja deri ne kongresin e qershorit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?