English

Kundër bullizimit/ Nesër protestë në sheshin “Nënë Tereza” për vdekjen e 41-vjeçares

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ditën e nesërme në orën 11:00 qytetarët kanë njoftuar protestë tek Sheshi ‘Nënë Tereza” për vetëvrasjen e 41-vjeçares Bedrie Loka, për shkak se i hapën një adresë në emër të saj duke i shpërndarë dhe foto.

- Advertisement -

Në rrjetet sociale është shpërndarë një poster, ku bëhet thirrje që të gjithë qytetarët të marrin pjesë.

“Lufto për të drejtat e tua! Bashkë kundër bullizimit! Bashkohemi jo vetëm për t’u sensibilizuar. Bashkohemi jo vetëm për t’u sensibilizuar për rastin e trishtë të gruas 41-vjeçare, por edhe për t’i dhënë fund njëherë e mirë këtij fenomeni dashkeq”-shkruhet në poster.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×