“Kush është ky?!”, Açka shpërthen ndaj Ramës: Ka sjellje satanike

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputetja e PD-së, Flutura Açka i cilësoi sjelljet e kryeministrit Rama si “satanike” gjatë fjalës së saj në Kuvend.

Ajo u shpreh se nuk e duron dot qëndrimin e tij.

“Kush është ky, po pyes publikisht shqiptarët, që na thotë ne se jemi të pa fe, që nuk kemi din dhe iman, ky njeri që është pinjoll i atyre etërve që frymëzuan 55 vite më parë të shkatërronin kultet fetare, që i depërtuan klerikët, i arrestuan, disa prej të cilëve akoma nuk e dinë ku i kanë varret dhe familjarët nuk e dinë ku i kanë që t’i qajnë? Kush është ky që na thotë ne nuk kemi atdhe, ky që harxhon nga atdheu miliona euro në ajër duke ja hequr skalpin shqiptarëve,” – deklaroi Açka.

- Advertisement -

Deputetja tha se Rama që flet për atdhe ka lënë pa atdhe gati 1 milionë shqiptarë në vitet e qeverisjes së tij.

Sipas saj Rama është truri i kokës së krimit dhe është ai që duhet ti nxjerrë në pah të gjithë “rublaxhinjtë” për të cilët flet e kësisoj i bën një nder opozitës dhe shqiptarëve.

 

LEXONI GJITHASHTU:


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Kreu i Republikanëve serbë: Ja pse është përfshirë nipi i Millosheviçit në politikë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se përfshirja në politikë e nipit të Sllobodan...

Politikani serb: Vuçiç po përgatitet për konflikt të armatosur në Kosovë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po përgatitet për...

“Më keq se me Millosheviçin”/Politikani serb: Vuçiç pret urdhrin nga Putin për luftë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po pret urdhrin...

TË FUNDIT

Kreu i Republikanëve serbë: Ja pse është përfshirë nipi i Millosheviçit në politikë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se përfshirja në politikë e nipit të Sllobodan...

Politikani serb: Vuçiç po përgatitet për konflikt të armatosur në Kosovë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po përgatitet për...

“Më keq se me Millosheviçin”/Politikani serb: Vuçiç pret urdhrin nga Putin për luftë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po pret urdhrin...

Paralajmërimi i politikanit serb: Vuçiç po përgatit një sulm tjetër si në Banjskë

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” në Euronews Albania se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po përgatit një...

“Radoiçiç i lirë”, Sanduloviç: E pabesueshme që SHBA e BE heshtin përballë Vuçiç

Kryetari i Republikanëve serbë Nikola Sanduloviç tha në një intervistë për “Balkan Talks” më gazetarin Franko Egro se është e pabesueshme që Shtetet e...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×