English

Makina del nga rruga dhe përmbyset në tokën bujqësore, shoferja përfundon në spital

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident ka ndodhur paraditen e së shtunës në aksin Levan-Tepelenë. Një mjet tip “Audi” me targa greke ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar i përmbysur në tokën bujqësore pas hekurave që kufizonin rrugën.

- Advertisement -

Makina drejtohej nga një 35-vjeçare e cila ka marrë plagë të lehta dhe tani ndodhet në spital duke marrë ndihmën mjekësore të nevojshme. Nga informacionet paraprake mësohet se gruaja kthehej nga Greqia për në Shqipëri.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?