English

Makina “fluturon në ajër” kalimtarin në Durrës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Durrësit pasditen e kësaj të shtune. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se një automjet me drejtuese një vajzë 23-vjeçare ka përplasur një kalimtar.

- Advertisement -

Policia bën me dije se 63-vjeçari i dëmtuar është transportuar drejt spitalit ku po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor. Ndërkohë që grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

“Rreth orës 15:00: në lagjen nr. 13 Durrës, një automjet me drejtuese shtetasen D. Sh., 23 vjeçe, ka përplasur këmbësorin shtetasin S. B., 61 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve:

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, thuhet në njoftimin e policisë.

LEXO GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?