Manjani ja plas të qeshurës me Spahiun: Politikanë kujdes si silleni me të dashurat

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sipas juristit Kreshnik Spahiu politikanët duhet të tregojnë më shumë kujdes si sillen me të dashurat sesa me gruan.

Në një intervistë për “Now me Erla Mëhillin” ai komentoi intervistën e ish-të dashurës së McGonigal,  Allison Guerriero në Euronews Albania.

“Këta mundohen që të rrinë në pushtet nëpërmjet influencës që kanë ndërkombëtarët dhe prandaj mundohen që në një farë mënyre t’i miklojnë me dreka, me darka, me dhurata, me miqësira, me përqafime, me të dashura e të tjerë. Ai kushedi se ç’ka bërë në Shqipëri. Këtë e tradhtoi dashnorja latino-amerikane se po ta kishte tradhtuar dashnorja shqiptare do bëhej nami dhe ky është një leksion i madh për zyrtarët që të kenë kujdes në mënyrën se si sillen me të dashurat e tyre. Më mirë të sillen keq me gratë se me të dashurat. Nuk është humor,” – u shpreh Spahiu ndërsa u shoqërua me të qeshura edhe nga juristi Ylli Manjani.

- Advertisement -

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Zbardhet lista e kandidatëve të Partisë Demokratike për këshilltarë në Tiranë

Është zbardhur lista e kandidatëve të Partisë Demokratike për Këshillat Bashkiakë në Tiranë. PD ka deklaruar se do të ketë një listë të plotë me...

37 viktima nga zjarri në zyrën e emigracionit të Meksikës

Të paktën 37 persona humbën jetën pas një zjarri në një qendër emigracioni në qytetin kufitar verior të Meksikës, Ciudad Juarez, tha shteti Chihuahua...

Trump: Nëse zgjidhem president, brenda 24 orëve mund t’i jap fund luftës në Ukrainë

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump është shfaqur shumë optimist , duke deklaruar në një rrjet amerikan se mund t'i japë fund luftës së Putinit në Ukrainë...

TË FUNDIT

Zbardhet lista e kandidatëve të Partisë Demokratike për këshilltarë në Tiranë

Është zbardhur lista e kandidatëve të Partisë Demokratike për Këshillat Bashkiakë në Tiranë. PD ka deklaruar se do të ketë një listë të plotë me...

37 viktima nga zjarri në zyrën e emigracionit të Meksikës

Të paktën 37 persona humbën jetën pas një zjarri në një qendër emigracioni në qytetin kufitar verior të Meksikës, Ciudad Juarez, tha shteti Chihuahua...

Trump: Nëse zgjidhem president, brenda 24 orëve mund t’i jap fund luftës në Ukrainë

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump është shfaqur shumë optimist , duke deklaruar në një rrjet amerikan se mund t'i japë fund luftës së Putinit në Ukrainë...

Turistët e huaj shpenzime rekord në Shqipëri, shifrat për 2022-shin

Turistët që erdhën nga jashtë kanë harxhuar më shumë para në vendin tonë se shqiptarët që pushuan në vend të huaj. Në vitin 2022,...

Rikthehen linjat e transportit në Gjermani

Linjat e transportit publik në Gjermani janë rifunksionalizuar në orët e para të së martës, pas një greve masive të punëtorëve të transportit të...


Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×