“Më është zhdukur djali”- Dy persona denoncohen të humbur brenda 24-orëve

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dy persona janë denoncuar të zhdukur nga familjarët në Tiranë dhe Kavajë gjatë 24orëve të fundit.

Në Komisariatin e Policisë Nr. 2 është paraqitur dhe ka bërë kallëzim shtetasi B. Sh. (M)., 82 vjeç, se është larguar nga banesa djali i tij, 41 vjeç dhe nuk është kthyer më.

Sipas deklarimeve të 82-vjeçarit, i biri vuan nga probleme të shëndetit mendor.

- Advertisement -

Policia ka nisur punën për lokalizimin dhe gjetjen e 41-vjeçarit.

Gjithashtu në Komisariatin e Policisë Kavajë është paraqitur dhe ka bërë kallëzim një grua e moshës 48-vjeçe, e cila ka denoncuar humbjen e kontakteve me bashkëshortin e saj, shtetasin F. M., 49 vjeç.

Sipas saj bashkëshorti, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor, ka dalë nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Policia bën me dije se ka nisur puna për gjetjen e këtij shtetasi.

LEXONI GJITHASHTU: 


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Erdogan- Mitsotakis do diskutojnë për Belerin? Gazetari zbardh skenarin e takimit

Gazetari Sokol Brahaj tha në një intervistë për Euronews Albania, për të folur rreth vizitës së presidentit të Turqisë Erdogan në Greqi. Ai tha se...

Kryeministri i Izraelit: Shtëpia e liderit të Hamasit është rrethuar nga trupat tona

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, ka thënë se forcat izraelite po rrethojnë shtëpinë e liderit të lartë të Hamasit në Gaza, Yahya Sinwar. Sipas mediave...

I hodhi ushqimin në fytyrë punonjësit në fast food, gruaja merr dënimin e pazakontë

Një gruaje nga Ohio, e cila u dënua për sulm për gjuajtjen e një  burritoje mbi një punëtore të Chipotle, iu ofrua një mënyrë...

TË FUNDIT

Erdogan- Mitsotakis do diskutojnë për Belerin? Gazetari zbardh skenarin e takimit

Gazetari Sokol Brahaj tha në një intervistë për Euronews Albania, për të folur rreth vizitës së presidentit të Turqisë Erdogan në Greqi. Ai tha se...

Kryeministri i Izraelit: Shtëpia e liderit të Hamasit është rrethuar nga trupat tona

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, ka thënë se forcat izraelite po rrethojnë shtëpinë e liderit të lartë të Hamasit në Gaza, Yahya Sinwar. Sipas mediave...

I hodhi ushqimin në fytyrë punonjësit në fast food, gruaja merr dënimin e pazakontë

Një gruaje nga Ohio, e cila u dënua për sulm për gjuajtjen e një  burritoje mbi një punëtore të Chipotle, iu ofrua një mënyrë...

Kevin McCarthy pensionohet nga Kongresi në SHBA

Ish-udhëheqësi i Dhomës së Përfaqësuesve në Shtetet e Bashkuara, Kevin McCarthy, ka thënë se do të pensionohet nga Kongresi, në fund të dhjetorit. McCarthy, 58-vjeçar,...

Transumanca në Shqipëri futet në UNESCO/ Margariti: Ftesë për një turizëm ndryshe

Elva Margariti ishte pasditen e kësaj të mërkure e ftuar në Euroenws Albania për të folur rreth pranimit të Transumancës në UNESCO. Tashmë shtegtimi...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×