English

“Me vrasjen e Liridonës është abuzuar”, gazetarja: Ka moral në këtë ngjarje

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetarja Evis Ahmeti foli në lidhje me vrasjen e Liridona Ademajt duke thënë se me këtë ngjarje është abuzuar.

- Advertisement -

Në një intervistë për emisionin “Review” në Euronews Albania ajo theksoi se ajo që e bën spekulative ngjarjen, janë paratë, vrasja e një gruaje dhe i dyshuari kryesor që është bashkëshorti i saj.

“Me këtë ngjarje është abuzuar. Ku ka para, ku ka vrasje të një gruaje, ku bashkëshorti është i dyshuari kryesor, pse e ka vrarë? Shoqëria jonë është e etur për të ditur se çfarë ndodh brenda katër mureve. Kjo e bën kaq spekulative historinë, dhe çështja që mban pak moralin brenda çiftit”-tha ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×