English

Ministria e Jashtme e Serbisë uron Shqipërinë për Ditën e Pavarësisë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ministria e jashtme e Serbisë ka uruar Shqipërinë me rastin e 111-vjetorit të Pavarësisë.

- Advertisement -

“Urimet tona më të sinqerta për kolegët tanë në Ministrinë e Jashtme të Shqipërisë dhe popullit të Shqipërisë me rastin e  Ditës së Pavarësisë. Ne mezi presim të forcojmë më tej marrëdhëniet tona miqësore dhe dialogun e ngushtë”, shkruhet në mesazhin e Ministrisë së Jashtme ruse në Twitter.

Ambasada e SHBA në Tiranë, ambasada britanike, Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken, uruan sot Shqipërinë për 111-vjetorin e Pavarësisë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×