English

Ndahet nga jeta në moshë të re, gazetari dhe personazhi i njohur në rrjete sociale

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Arton Turkaj, një personazh i njohur i rrjeteve sociale si dhe botës së gazetarisë në Kosovë, ka ndërruar jetë këtë të mërkurë.

- Advertisement -

Siç raportohet nga kolegët gazetarë në rrjete sociale, i riu u nda nga jeta për shkak të një sulmi në zemër.

Turkaj ishte një personazh shumë i dashur në rrjete sociale, veçanërisht për memet e tij dhe statuset ku me humor ironizon aktualitetin në Kosovë.

Miqtë e tij janë shprehur të shokuar për ndarjen e parakoshme nga jeta të gazetarit.

Postimi i funidt i Turkaj në rrjete sociale ka qenë rreth 15 orë më parë, ku ai ironizonte serialet turke që jepen në Kosovë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?