English

Ndezën flakadën dhe thyen stola në stadium, shoqërohen disa persona në polici

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Disa persona janë shoqëruar në polici pasi dyshohet se kanë ndezur flakadanë dhe kanë thyer stolat gjatë ditë së djeshme në derbin Tirana-Partizani.

- Advertisement -

Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se priten dhe arrestime.

Ndeshja u mbyll në barazim 1-1 dhe u zhvillua nën tension si në fushën e lojës dhe të tifozëv. Takimi nisi disa minuta me vonesë për shkak të përdorimit të mjeteve piroteknike.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×