English

Nga një gol në secilën pjesë, mbyllet me rezultatin 1-1 Tirana-Partizani

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Është mbyllur me rezultatin 1-1 ndeshja Tirana-Partizani. Këta të fundit shënuan gol në minutën e 79’.

- Advertisement -

Ishte Murataj ai që gjeti një hapësirë në zonë dhe Keko i vetëm nuk gaboi duke goditur portën.

Ndërkohë kundërshtarët shënuan në minutën e 28’ të përballjes me Hasanin që preku rrjetën me një harkim në zonë nga e djathta.

Pas shumë tensioneve, nga një gol në secilën pjesë, e mbylli në paqe derbin e luajtur këtë të diel në Air Albania.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×