English

Përfshihet nga flakët servisi në Durrës, lëndohet një person. Ja çfarë dyshohet

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një servis në lagjen nr.16 të Durrësit është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të marte. Nga informacionet e deritanishme, dyshohet që shkak është bërë një shkëndijë e shkaktuar gjatë saldimit.

- Advertisement -

Si pasojë, një punëtor është lënduar lehtë, pa rrezik për jetën. Policia ndodhet në vendngjarje, dhe po punon për zbardhjen e rrethanave në të cilat u regjistrua ngjarja.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?