English

Përplasen 3 makina në hyrje të Lushnjës, shkak parakalimi i gabuar

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Tre automjete janë përfshirë në aksident në rrugën hyrëse te qytetit te Lushnjës.

- Advertisement -

Nuk ka asnjë të plagosur por demet materiale janë te shumta. Sipas policisë shkak i këtij aksidenti është bërë parakalimi i gabuar.

Mjeti tip “Fiat” është përplasur përballë me mjetin tip “Seat” dhe “Golf” ne përpjekje për parakalim. Drejtuesi i mjetit nuk ka llogaritur sakte distancën gjate parakalimit duke shkaktuar përplasjen.

Tre drejtuesve te mjeteve te përfshira ne aksident po merren ne pyetje nga policia për të zbardhur shkaqet e tij.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×