English

Plagosi me thikë në qafë bashkëshorten, Gjykata lë në burg 52-vjeçarin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gjykata e Tiranës ka lënë në “Arrest me burg” 52-vjeçarin Jakup Shahu, i cili plagosi me thikë në qafë dhe trup bashkëshorten e tij.

- Advertisement -

Para togave të zeza, Jakup Shahu është shprehur se çdo gjë ka ndodhur nga gjaknxehtësia pas debateve me bashkëshorten e tij Edlira Shahun.

Kjo e fundit vijon të jetë në kujdesin intensiv të mjekëve për shkak të plagëve të marra.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?