Po flinte sipër një kufome, burri përjeton tmerr në hotelin tibetian

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një burrë u tmerrua ndërsa kuptoi se nën shtratin ku ai fjeti për 3 orë ishte një kufomë. Zoti Zhang kishte shkuar në një nga hotelet më të njohur tibetian, i cili konsiderohej një vend ideal për të bërë foto.

Ai shkoi për të pushuar në dhomën e tij, e madje fjeti disa orë, pavarësisht se po ndiente një aromë të çuditshme.

Më vonë ai u largua për të ngrënë darkë e kur u kthye sërish aroma ishte aq e padurueshme sa kërkoi që t’i  ndryshonin dhomën. Kur ai ndërroi dhomën nën shtratin ku ai kishte fjetur për disa orë u zbulua trupi i një njeriu.

- Advertisement -

Policia regjistroi deklaratën e tij dhe i thanë të mos shqetësohej pasi kishin arritur të arrestonin personin i cili dyshohej për vrasjen e ndodhur në hotel.

Megjithatë burri kinez është shprehur se ende ka makthe nga ajo që ka ndodhur.

“akoma jam i frikësuar, nuk mund të fle”,-është shprehur ai.

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Fondet e BE-së në Tunizi/ Nis zbatimi i marrëveshjes për ndalimin e emigrantëve

Paratë evropiane do të mbërrijnë së shpejti në Tunizi për të ndalur fluksin e emigrantëve. Komisioni Evropian ka njoftuar se disbursimi do të nisë...

“Basha të na bashkohet”, Duka: Çdo aksion opozitar është pozitiv

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka tha në një intervistë për Euronews Albania se për të çdo aksion opozitar është pozitiv. Ai tha se...

Shefi siçilian i mafias Messina Denaro, në “komë të pakthyeshme”

Shefi sicilian i mafias, Matteo Messina Denaro, i arrestuar pas tri dekadash arratie, është në gjendje kome në spital dhe nuk mund të ushqehet...

TË FUNDIT

Fondet e BE-së në Tunizi/ Nis zbatimi i marrëveshjes për ndalimin e emigrantëve

Paratë evropiane do të mbërrijnë së shpejti në Tunizi për të ndalur fluksin e emigrantëve. Komisioni Evropian ka njoftuar se disbursimi do të nisë...

“Basha të na bashkohet”, Duka: Çdo aksion opozitar është pozitiv

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka tha në një intervistë për Euronews Albania se për të çdo aksion opozitar është pozitiv. Ai tha se...

Shefi siçilian i mafias Messina Denaro, në “komë të pakthyeshme”

Shefi sicilian i mafias, Matteo Messina Denaro, i arrestuar pas tri dekadash arratie, është në gjendje kome në spital dhe nuk mund të ushqehet...

Norvegjia arreston ish-komandantin e Wagnerit, tentoi të kthehej në Rusi

Policia në Norvegji e ka arrestuar ish-komandantin e grupit mercenar Wagner, nën dyshimet se ai ka tentuar ta kalojë ilegalisht kufirin për t’u kthyer...

Pranimi i fajësisë nga McGonigal/ Bardhi: Të përgjigjet dhe drejtësia shqiptare

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD Gazment Bardhi ka reaguar mbi pranimin e fajësisë nga McGonigal përpara drejtësisë amerikane. Bardhi kujton se e ka...Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×