English

Prezantohet Drejtoresha e re e IEVP Ali Demi

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Postin e drejtoreshës në IEVP Ali Demi do ta mbajë Lindjana Laçi. Ajo u prezantua nga ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja dhe Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Admir Abrija.

- Advertisement -

Më herët Laçi ka mbajtur pozicionin e drejtoreshës në Qendrën e Trajnimeve në Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve.

Gjatë fjalës së tij, Manja shprehu mbështetjen dhe besimin se eksperienca e Laçit do të shërbejë që të çojnë përpara vizionin e Ministrisë së Drejtësisë.

Ai shprehu dhe falënderimet e tij për Elona Demollarin, e cila ka mbajtur detyrën e Drejtoreshës përgjatë 5 viteve të fundit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?