English

Prokuroria e Tiranës kërkon arrest me burg për 35-vjeçarin që izoloi familjen

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

“Arrest në burg” ka kërkuar Prokuroria e Tiranës deri në dalje të ekspertizës mjeko-ligjore për të përcaktuar gjendjen e shëndetit mendorë të 35-vjeçarin Jetnor Zhaboli i arrestuar pasi mbante mbyllur në banesë familjarët e tij në Tiranë.

- Advertisement -

Seanca për masës e sigurisë do të mbahet të hënën në orën 09:30 në Gjykatën e Tiranës.

Jetnor Zhaboli ndalonte komunikimin me persona të tjerë, bashkëshortes, fëmijëve dhe nënës si dhe ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike, në mënyrë të vazhdueshme.

35-vjeçari kishte instaluar kamera në të gjithë hapësirën e shtëpisë, sistem alarmi, bllokues valësh, dhe i përgjonte gjithë kohës

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?