English

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 35-vjeçari në Durrës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e së premtes në Durrës, pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

- Advertisement -

Policia tha se ngjarja ndodhi në lagjen nr. 15, Durrës, ku shtetasi K. M., rreth 35 vjeç, duke punuar tek Porti në Porto-Romano dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar personat përgjegjës në Komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?