English

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 40-vjeçari në Kavajë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 40-vjeçar ka humbur jetën në Kavajë pasi ra në kontakt me rrymën elektrike. policia tha se ngjarja ndodhi rreth orës 11:45, në lagjen Qerret, Kavajë.

- Advertisement -

“Shtetasi R. R., 40 vjeç, duke shtruar një linjë interneti dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën”, bëri me dije policia.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?