English

Sherr mes të miturve në Pogradec, dëmtohen në fytyrë dhe trup 2 prej tyre

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një sherr raportohet të ketë ndodhur midis dy të miturve brenda ambienteve të shkollës së mesme të Bucimasit në Pogradec.

- Advertisement -

Sipas burimeve për Euronews Albania, bëhet me dije se nga sherri të dy të miturit kanë pësuar dëmtime në trup dhe fytyrë.

Po ashtu mësohet se minorenët janë pjesë e së njëjtës klasë dhe sherri ka nisur për motive të dobëta.

Pjesë e konfliktit janë bërë dhe të tjerë të mitur të cilëve u është marrë deklarimi, ndërkohë që çështja ju referua prokurorisë për plagosje të lehtë me dashje.

Njoftimi i Policisë:

Pogradec-Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Pogradec referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për një 17-vjeçar, banues në fshatin Buçimas, Pogradec, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, dyshohet se ka goditur me grushte, një bashkëmoshatarin e tij, në ambientet e shkollës së tyre të mesme.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Korçë, për veprime të mëtejshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?