English

Shkaktuan tensione në Kuvend, PS kërkon masë disiplinore për 5 deputetët e opozitës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

PS depoziton kërkese për masë disiplinore në Kuvend për deputetet e PD: Gazment Bardhi, Luan Baci, Flamur Noka, Edi Paloka dhe Ervin Salianji.

- Advertisement -

Kërkesa i është depozituar sekretariatit të Etikës.

Deputetet e PD patën përplasje ne sallën e seancave plenare të enjten

Pas rikthimit seancave normale në muajin mars, kjo është kërkesa e pare nga PS për te përjashtuar nga punimet e kuvendit 5 deputetë të PD.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?