English

Shpërthen bombola e gazit në Shkodër, çfarë raportohet

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një bombël gazi ka shpërthyer ditën e sotme në një banesë në Shkodër.

- Advertisement -

Sipas burimeve nga Policia, nga shpërthimi është dëmtuar një shtetase, e cila ka marrë dëmtime të lehta fizike, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

Njoftimi i Policisë:

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 18:11, në lagjen Dergut, në  banesën e shtetases A. M., ka shpërthyer një bombël gazi dhe për pasojë  shtetasja A.M, ka pësuar dëmtime të lehta fizike  jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?