English

Shpëtohet 17 vjeçari nga mbytja  në plazhin e Velipojës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 17-vjeçar është shpëtuar nga mbytja në plazhin e Velipojës. Lajmi është bërë publik nga Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtes Sociale, Ogerta Manastirliu, e cila përmes një postimi në rrjetet sociale, bën me dije Ve.

- Advertisement -

Raportohet se 17-vjeçari ndodhet në gjendje të qëndrueshme shëndetësore jashtë rrezikut për jetën.

“Velipojë- Shpëtohet i riu 17-vjeçar falë asistencës mjekësore të super ekipit të qendrës shëndetësore verore të #Velipojës, ku ofrohet shërbim mjekësor 24/7 për banorët dhe pushuesit”- shkruan ministrja Manastirliu në Facebook.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?