Shtohen spekulimet mbi gjendjen shëndetësore të Putinit

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dyshohet se po fsheh probleme shëndetësore që po kalon.

Putin shoqërohet gjatë gjithë kohës nga doktorë të specializuar për kancerin në tiroide, gjë e cila ngre dyshimeve të forta se po vuan nga një problem i tillë.

Raporte që mbështesin këto dyshime vijnë nga media investigative ‘Proekt’, e cila tani është bllokuar në Rusi dhe po funksionon jashtë vendit.

- Advertisement -

Sipas ‘Proekt’, Putinin e ka vizituar më shumë se 35 herë mjeku kirurg Yevgeny Selivanov në resortin Sochi në Detin e Zi, që është vendi i preferuar i presidentit rus.

Putin po ndjek një trajtim të çuditshëm, duke bërë banjë me gjak dreri.

Larja me gjakun e brirëve të drerit si dhe pirja e tij, mendohet të jetë një traditë shekullore në Rusi dhe thuhet se ekziston edhe në Kinë dhe Kore, sipas ‘Siberian Times’.

Nga ana tjetër ka teori se Putin është trajtuar me steroide, ndaj është shfaqur i fryrë në fytyrë dhe qatë.

Në Perëndim ka shumë spekulime se Putin ka probleme serioze me shëndetin që kur ai nisi luftën në Ukrainë.

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Policia e Floridës ndalon shoferin 10-vjeçar në autostradë

Policia në Florida u trondit kur shoferi që ndaluan në një autostradë kryesore doli të ishte një djalë 10-vjeçar. Djali dhe motra e tij 11-vjeçare...

Zbulohet identiteti i policit të vrarë në veri të Kosovës

Në orët e para të mëngjesit të së diel është vrarë një polic i Kosovës, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur. Ngjarja e...

Vrasja e policit në Kosovë, Basha: Beogradi të distancohet nga ngjarja e rëndë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas ngjarjes së rëndë në veri të Kosovës, ku një polic humbi jetën dhe një tjetër...

TË FUNDIT

Policia e Floridës ndalon shoferin 10-vjeçar në autostradë

Policia në Florida u trondit kur shoferi që ndaluan në një autostradë kryesore doli të ishte një djalë 10-vjeçar. Djali dhe motra e tij 11-vjeçare...

Zbulohet identiteti i policit të vrarë në veri të Kosovës

Në orët e para të mëngjesit të së diel është vrarë një polic i Kosovës, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur. Ngjarja e...

Vrasja e policit në Kosovë, Basha: Beogradi të distancohet nga ngjarja e rëndë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas ngjarjes së rëndë në veri të Kosovës, ku një polic humbi jetën dhe një tjetër...

Italia do të prodhojë avionë të rinj luftarakë me Britaninë dhe Japoninë 

Italia ka njoftuar se do të bëhet një partner i barabartë në programin luftarak të gjeneratës së ardhshme me Britaninë e Madhe dhe Japoninë. Të...

Pendarovski: Diplomatët rusë spiunonin, dëbimi ishte i pashmangshëm

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ka thënë të shtunën se vendimi i autoriteteve shtetërore për dëbimin e tre diplomatëve rusë ka qenë i...Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×