English

Shumica e shqiptarëve: Opozita duhet të bashkohet kundër qeverisë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Shumica e qytetarëve mendojnë se opozita duhet të bashkohet në një koalicion të madh kundër qeverisë.

- Advertisement -

Kjo është përgjigja që ata japin në shumicë në pyetjen e bërë nga Barometri në këtë javë në Euronews Albania.

Njëra nga pyetjet ka qenë: “A duhet opozita të bashkohet në një koalicion të madh kundër qeverisë“ dhe janë 64,1 % e qytetarëve që përgjigjen po, kundër 28.2 % që mendojnë se opozita nuk duhet të bashkohet në një koalicion të madh kundër qeverisë dhe 7.7 % janë përgjigjur nuk e di.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?