English

Sipërmarrësi shqiptar i jep fund jetës, gjendet i vetëvarur në biznesin e tij

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Aleanca Kosovare e Bizneseve kanë konfirmuar vdekjen e sipërmarrësit nga Malisheva, Lulzim Kryeziu. Përmes një postimi në Facebook, AKB-ja shprehur ngushëllime për vdekjen e tij.

- Advertisement -

“Do të kujtojmë gjatë miku im Lulzim Latifi Kryeziu. Pse na ike kaq herët! Prehu në paqe. AKB do të mburret gjithmonë me ty dhe punën tuaj në ekonominë e Kosovës si Shell, brend ndërkombëtar“, shkruhet në postim.

Më herët Policia e Kosovës njoftoi se një person është gjetur i varur në një objekt biznesi familjar.

“Sot rreth orës 15:20 kemi pranuar informatë se në fshatin Mleqan-Malishevë, viktima mashkull i moshës madhore është gjetur i varur në një objekt biznesi familjar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?