10 te arrestuar

430 kilogramë kokainë, GJKKO lë në qeli 10 të arrestuarit

Mëngjesin e sotëm Gjykata e Posaçme la në fuqi masën e "arrestit me burg" për 10 personat e arrestuar për 430...

U sekustruan 430 kg kokainë, pamjet e megaoperacionit antidrogë në Fier

Policia ka publikuar pamjet e magaoperacionit antidrogë të koduar “Konsistenca”, i zhvilluar nga Policia e Shtetit, nën drejtimin e SPAK, dhe...

Spanjë/ Shkatërrohet banda kriminale shqiptare e trafikut të drogës, 10 të arrestuar

Rreth dhjetë persona janë arrestuar në një operacion që po zhvillohet nga autoritetet spanjolle në provincat e Katalonjës. Mediat spanjolle, bëjnë me...