3-vjeçari

Vdekja e 3-vjeçarit, Urdhri i Stomatologëve kërkon llogari nga dentisti

Pasi një 3-vjeçar humbi jetën pas ndërhyrjes në dhëmbë, Urdhri i Stomatologëve të Shqipërisë ka kërkuar zyrtarisht  të dhënat për gjithë...

Vdekja e 3 vjeçarit, të afërm dhe qytetarë njoftojnë protestë tek klinika private

Familjarët e 3-vjeçarit që ndërroi jetë pas ndërhyrjes dentare në një klinikë private në Tiranë, si dhe qytetarë të ndryshëm, do...

Ndërron jetë 3-vjeçari në Tiranë, shkak dyshohet mjekimi i pakujdesshëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në Tiranë, ku një fëmijë i moshës 3-vjeçe ka ndërruar jetë si...

3-vjeçari u mbyt me rrobat e tij, dëshmon autopsia

Autopsia e 3-vjeçarit që humbi jetën në kopshtin privat “Flatrat e dijes” në Fier dëshmon se ai u mbyt me rrobat...

Ministria e Arsimit mbyll kopshtin ku vdiq 3-vjeçari në Fier

Ministria e Arsimit ka mbyllur kopshtin privat 'Flatrat e dijes' në Fier, ku në 7 janar të këtij viti humbi jetën...