administrator

“Ma ki parasysh fëmijën”, Sina: Prindërit ndërhyjnë te administratori për maturantët

Ekspertja e arsimit Irida Sina tha në një intervistë për “Goodmorning Albanians” në Euronews Albania se prindërit ndërhyjnë te administratori për...

Mashtronin të huajt, pranga administratorit të Call Center-it, në kërkim pronari

Një person është arrestuar nga policia në Tiranë dhe pesë të tjerë janë proceduar, pasi akuzohen se mashtronin shtetas të huaj...