aksident

VIDEO| Trafik i rënduar në autostradën Tiranë-Durrës, zona mbulohet nga tymi

Rimorkio e një kamioni është shkrumbuar në autostradën Tiranë-Durrës duke shkaktuar shtëllunga tymi dhe trafik të rënduar. Gazetarja e Euronews Albania Kloida...

Aksident me vdekje në Himarë

Një aksident me vdekje është shënuar në fshatin Tërbaç të Himarës, gjatë natës së të mërkurës. Policia tha se  shtetasi L. H.,...

Aksidentohet 74-vjeçarja në Pogradec, drejtuesi i mjetit largohet nga vendngjarja

Një 74-vjeçare është aksidentuar nga një automjet këtë të hënë në qytetin e Pogradecit. Shtetasja V.P është dërguar në spital rreth orës...

VIDEO| 1 viktimë, kamioni përplaset me trafikndarësen

Një kamion është përplasur me ndarësen e rrugës, në autostradë, afër qendrës tregtare TEG. Si pasojë drejtuesi i mjetit ka humbur...

E përplas makina brenda oborrit të shtëpisë, humb jetën 25-vjeçarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën "Shaban Bardhoshi" në Tiranë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Shoferi Sajmir...

Babai përplas me makinë të birin 6-vjeçar, i mituri i preu rrugën me biçikletë

Një fëmijë 6-vjeçar është plagosur rëndë pasi është përplasur me makinë nga babai i tij. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së martës...

Babai mori fëmijën në krah dhe kërkoi ndihmë, detaje nga aksidenti në Vlorë

Një aksident me pasojë vdekjen e një 6-vjeçari ka ndodhur të martën rreth orës 04:45 në aksin rrugor Fier-Vlorë, në afërsi...

Aksident në Vlorë, humb jetën 6-vjeçari

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Vlorë, në afërsi të fshatit Panaja të martën rreth orës 04:45. Shoferi i një mjeti...

I mituri transportohet nga Maliqi drejt Tiranës, u godit nga biçikleta

Një 5-vjeçar u aksidentua rreth orës 16:40 të së hënës në fshatin Sovjan, Maliq. Ai ishte duke luajtur, kur një tjetër i...

Mjeti del nga rruga, plagosen 2 ushtarë dhe shoferi në Himarë

Një automjet i ushtrisë ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën anësore dhe si pasojë shoferi, bashkë me dy...

Plagoset me thikë 19-vjeçari në Vlorë

Një 19-vjeçar është plagosur me thikë pas një konflikti për motive të dobëta. Ngjarja ka ndodhur në Vlorë, pasditen e së martës,...

Aksident në Shkodër, një person në gjendje të rëndë

Tre automjete tip “Opel”, “Toyota” dhe “BMË” janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor “Shkodër – Lezhë”, në fshatin Beltojë. Ngjarja...

Përplasen dy makina në Pogradec, 3 të lënduar

Dy makina tip "Benz" dhe “Golf” janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë. Ngjarja ka ndodhur këtë të hënë...

VIDEO| Momenti kur kamioni në Turqi përplas turmën

Të paktën 16 persona kanë mbetur të vdekur të shtunën, pasi një kamion goditi një turmë në Derik të Turqisë. Nga aksidenti...

Aksident në Lushnje, 6 të lënduar

6 persona janë lënduar nga një aksident në aksin rrugor Fier-Lushnjë, në fshatin Pirrë. Ngjarja ndodhi të dielën rreth orës 20:30. Një...

Minibusi përplaset me kamionin në Rusi, 15 viktima

Të paktën 15 persona vdiqën dhe tre të tjerë u plagosën pasi një minibus dhe një kamion u përplasën në rajonin...