aksident

Minibusi përplaset me kamionin në Rusi, 15 viktima

Të paktën 15 persona vdiqën dhe tre të tjerë u plagosën pasi një minibus dhe një kamion u përplasën në rajonin...

Aksident me dy të lënduar në Pogradec

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Pogradec rreth orës 15:10 të së dielës. Dy automjete tip "Volkswagen" janë përplasur dhe si...

Sarandë, humb jetën 77-vjeçari në plazhin e Çentralit

Një 77-vjeçar ka humbur jetën në plazhin e Çentralit në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur të dielën, rreth orës 14:30, ndërsa dyshohet të...

Aksidentohet fëmija i mitur në Vlorë

Një aksident është regjistruar mesditën e së shtunës në rrugën e plazhit në Orikum, ku një fëmijë i mitur 8 vjeç...

Humb jetën në një aksident në Greqi 54-vjeçari shqiptar

Një shtetas shqiptar ka humbur jetën në një aksident në qendër të Selanikut. Mediat greke raportojnë se 54-vjeçari, identiteti i të cilit...

Burg për 29-vjeçaren që aksidentoi për vdekje një këmbësor dhe plagosi tre të tjerë

Gjykata e Tiranës caktoi masën e sigurisë "Arrest me burg" per 29-vjeçaren, Elinta Garo. Ajo do të qëndrojë në burg për 30...

Aksidenti te “Kodra e Diellit”, ndërron jetë një prej të plagosurve

Ka ndërruar jetë një prej personave të aksidentuar një ditë më parë nga një 29-vjeçarja Elinta Garo. Begzan Hysa nuk ka arritur...

Aksident në Korçë, plagoset drejtuesi i motorit

Një aksident është regjistruar mesditën e së martës në zonën pranë Pazarit të Vjetër të qytetit të Korçës. Siç shihet nga pamjet...

Arrestohet 29-vjeçarja që aksidentoi 3 këmbësorë te “Kodra e Diellit”

Policia ka arrestuar 29-vjeçaren e cila aksidentoi tre këmbësorë teksa drejtonte automjetin. Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në kryeqytet, afër zonës që...

Aksident në Tiranë, 3 të lënduar

Një aksident me tre të lënduar është shënuar të hënën në mbrëmje në Tiranë. Burime për Euronews Albania konfirmojnë se ngjarja ka...

Del nga rruga kamioni me grurë, trafik i rënduar në Durrës-Tiranë

Një kamion i ngarkuar me grurë ka dalë nga rruga dhe si pasojë i gjithë gruri është derdhur në autostradën Durrës-Tiranë. Drejtuesi...

Përplasen dy automjete në Pogradec, një i plagosur

Një aksident automobilistik është regjistruar mesditën e së mërkurës në Pogradec. Dy automjete janë përplasur në shëtitoren e qytetit, teksa sipas informacioneve...

VIDEO| Pamjet nga aksidenti i rëndë me 7 të plagosur në Lezhë

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Dy automjete, një tip 'Audi' dhe një 'Mitsubishi' janë përplasur...

Përmbyset furgoni në Vermosh, 3 të plagosur

Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident të shënuar pasditen e së dielës në aksin Tamarë-Koplik, në Vermosh. Policia lokale...

VIDEO| Aksidenti shkakton radhë kilometrike automjetesh në Llogara

Një aksident automobilistik është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Llogara-Orikum. Një automjet tip “Audi” është përplasur me një automjet...

“Benz-i” përplas motorin në Vlorë, plagoset 37-vjeçari

Një aksident automobilistik është regjistruar mesditën e së shtunës në aksin rrugor Babicë-Qishbardhë, ku një 37-vjeçar ka mbetur i plagosur dhe...