el clasico

El Clasico në Kupën e Mbretit, Real Madrid përballë Barcelonës

Santiago Bernabeu mirëpret mbrëmjen e sotme El Clasico-n, aty ku Reali i Madridit dhe Barcelona përballen në gjysmëfinalen e Kupës së...