vizite zyrtare

Erdogan viziton Rusinë më 5 Gusht, njoftohet takim kokë më kokë me Putin

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të bëjë një vizitë në Rusi dhe pritet të takojë edhe homologun Vladimir Putin. Edhe pse...