zjarr në vlorë

Zjarr në Vlorë, fusha e mbetjeve “pushtohet” nga flakët

Një zjarr masiv ka rënë këtë të enjte në Vlorë. Fusha e mbetjeve urbane në Vlorë është përfshirë nga flakët, duke...

Zjarr në Vlorë, digjet një sipërfaqe e pyllëzuar

Mbrëmjen e sotme në lagjen “24 Maji”, në afërsi të ish stacionit të mallrave, ka rënë zjarr. Policia bën me dije se...

Zjarr pranë fushës së mbetjeve në Vlorë, gjithë zona mbulohet nga tymi

Në zonën pranë fushës së mbetjeve në Vlorë ka zjarre ku po digjen mbetje plastike dhe goma. E gjithë zona është e...

Dy persona të maskuar i vënë flakën fasonerisë në Vlorë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka rënë zjarr në disa makineri në brendësi të një fasonerie në Vlorë,...