English

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagoset një person

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mëngjesin e kësaj të premteje në Xhafzotaj të Durrësit.

- Advertisement -

Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se i lënduar me armë zjarri ka mbetur një 36-vjeçar, banues në Shijak.

36-vjeçari ka marrë një plumb në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ai po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor në spital, ndërkohë që policia është vënë në kërkim të autorit të dyshuar.

Dyshohet se shkak i plagosjes ka qenë një konflikt për motive banale.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?