English

EMRI| Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mali Kolaj, në Velipojë.

- Advertisement -

Përmes një njoftimi për mediat policia bëri me dije se rreth orës 21:45, në malin e Kolajve, Velipojë, në  rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi Emiljano Paloka, 27 vjeç, banues në fshatin Pulaj-Plazhë, i cili është transportuar për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë, me marrjen e njoftimit, shkuan menjëherë në vendin e ngjarjes dhe së bashku me dy grupe të Forcës Kombëtare të Sigurisë Njësia Shkodër po vijojnë krehjen e zonës.

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën në  vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autoreve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×