English

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në fshatin Guci të Shkodrës.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se i plagosuri është shtetasi A. Z., 59 vjeç, i cili ka mbetur i dëmtuar me një plumb në këmbë.

I plagosuri është transportuar me urgjencë në spitalin e Shkodrës, ku po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor.

- Advertisement -

Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shkodër /Informacion paraprak

Rreth orës 16:15, në Urgjencën e Spitalit Rajonaal Shkodër, ka shkuar për ndihmë mjekësore shtetasi A. Z., 59 vjeç, banues në fshatin Guci, Shkodër, i cili dyshohet se është plagosur me armë zjarri në këmbë jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë, sapo kanë marrë njoftim, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Ndërkaq, grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×