English

Telekomunikacion

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

1_copy_copy_copy_copy.jpg

- Advertisement -

VODAFONE

Telefoni Celulare, Internet, TV

Rimbush dhe aktivizo paketa online www.vodafone.al ose aplikacionin My Vodafone.

Hyr në aplikacionin My Vodafone dhe merr falas kuponin për edukim online nëpërmjet SchoolMe, ICTLabs, RTSH Shkollë dhe Azoomee.

https://www.vodafone.al/

Telekomunikacion_1_copy.png

TELEKOM

QËNDRO I SIGURT, QËNDRO I LIDHUR

 • Telekom është gjithmonë i përkushtuar të sigurojë një cilësi të lartë të shërbimit  të klientit duke mundësuar një rrjet të sigurtë, tani dhe në vijim.
  Mësoni më shumë në https://www.telekom.com.al/qendroisigurt/

  • Në kanalet online mund te kryeni çdo veprim nga siguria e shtëpisë:
   Në aplikacionin My Telekom përfitoni 3GB Internet Falas me regjistrimin e parë dhe me aktivizimin e paketave mujore.
  • www.telekom.com.al mund të blini me siguri të plotë telefonin e preferuar.   
  • RTSH Tani mund të ndiqni programin mësimor online pa shpenzuar asnjë MB.
  • Mund të kryeni rimbushje ose blini karta rimbushëse Telekom në pikat si rrjeti i  dyqaneve SPAR dhe SPAR online  shopEcomarketWestern UnionEasy PayMPayPikat e karburantit Shmel – Kastrati dhe Posta Shqiptare.
  • Me Office 365 nga Telekom Business, zyra është në shtëpinë tuaj.
   Ju mund të aksesoni progame kompjuterike Office dhe shërbime të tjera produktive të ofruara në Internet si Skype për konferenca web për biznes, adresa email biznesi në Online Exchange, dhe hapësirë memorie shtesë në One Drive për biznes. Të gjitha mjetet e nevojshme për një bashkëpunim efektiv kurdo dhe kudo ju ndodheni.
   Për më shumë vizitoni  https://office.telekom.com.al/

3_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

ALBTELECOM

Telefoni Celulare, Internet, TV

Rimbushni telefonin tuaj në https://albstore.albtelecom.al/recharge

RTSH Shkollë në të gjitha platformat IPTV të ALBTV

www.albtelecom.al

4_copy_copy_copy_copy.jpg

DIGITALB

Abonimin tënd apo cfarë do produkti tjetër të Digitalb mund ta bësh edhe në internet nëpërmjet Online Unit.

Online Unit është dyqani online në faqen zyrtare.

Online Unit / 24 orë, aty ku ndodhesh ti!

https://www.digitalb.al

5_copy_copy_copy.jpg

TRING

Dyqanet Tring janë të hapur për klientët duke zbatuar oraret e vendosura nga qeveria. Por ne ju rekomandojmë të përdorni shërbimin online. Mund ta bëni me lehtësi, pa qenë nevoja të dilni nga shtëpitë. Mjafton të hyni në faqen online të Tring:

https://www.tring.al

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?