English

Tentuan të korruptojnë punonjësit e policisë me para, në pranga dy persona

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dy persona janë arrestuar në Tiranë pasi janë kapur duke tentuat të korruptojnë punonjësit e policisë duke i ofruar shuma parash.

- Advertisement -

Policia bën me dije se në pranga kanë rënë shtetasit  R. S., 55 vjeç dhe R. S., 55 vjeç. pasi janë kapur duke drejtuar automjetet e tyre në gjendje të dehur dhe me qëllim shmangien e ndëshkimeve ligjor, kanë tentuar të korruptojnë punonjësit e Policisë.

Materialet i kaluan Prokurorisë.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?