English

Thika i prek zemrën, detaje nga plagosja në Laprakë, e lënduar vajza e një italian

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me sherrin e ndodhur pak më parë në Laprakë ku të plagosur mbetën tre person.

- Advertisement -

Bëhet me dije se i plagosur rëndë ka mbetur Viktor Rrapollari 64 vjeç, ku thika i ka prekur zemrën dhe se aktualisht është i intubuar në spital.

Ndërkohë e lënduar ka mbetur dhe vajza e tij e cila ka plagosur vetëm pak dorën.

Sakaq i plagosur në kurriz ka mbetur dhe një italian i identifikuar si Masimo Masovile, 47-vjeç.

Shërbimet e Policisë po kontrollojnë në zonë për kapjen e autorit. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?