English

Tifozeria e Partizanit ka sulmuar autobusin e tifozerisë korçare

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Tifozeria e Partizanit ka sulmuar autobusin e tifozerisë korçare duke i thyer 3 xhama.

- Advertisement -

Guerrilsat i kishin zënë pritë tifozerise korçare në vendparkimin e autobusëve, duke thyer xhamin e parë dhe dy anësorët.

Fatmirësisht nuk ka patur të lënduar ndërkohë tifozët korçarë bëjnë të ditur se në vend parkimin e mjeteve të tifozerise korçare nuk ka patur prezencë të uniformave blu.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?