English

Tiranë, digjet një makinë në lëvizje

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një makinë në lëvizje ka marrë flakë plotësisht sot në afërsi të nënkalimit të Selitës.

- Advertisement -

Dëmet janë vetëm materiale dhe drejtuesi i mjetit me iniciale D.S., nuk është lënduar.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?